Rulandské šedé 2025
| Kategorie: | Sladká |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Přivlastek: | výběr z bobulí, sladké |
| Zbytkové cukry/kyseliny: | 53,8 g/l - 6,2 g/l |
| Alkohol: | 11,0% obj. |
| Obsah: | 0,75 l |
| Obec: | Sedlec |
| Trať: | Nad Nesytem |
| Kategorie: | Sladká |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Přivlastek: | výběr z bobulí, sladké |
| Zbytkové cukry/kyseliny: | 53,8 g/l - 6,2 g/l |
| Alkohol: | 11,0% obj. |
| Obsah: | 0,75 l |
| Obec: | Sedlec |
| Trať: | Nad Nesytem |