Roter Riesling 2025
| Kategorie: | Suchá |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Přivlastek: | pozdní sběr , suché |
| Zbytkové cukry/kyseliny: | 5,6 g/l--6,9 g/l |
| Alkohol: | 12,5 % obj. |
| Obsah: | 0,75 l |
| Obec: | Němčičky |
| Trať: | Kolberk |
| Kategorie: | Suchá |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Přivlastek: | pozdní sběr , suché |
| Zbytkové cukry/kyseliny: | 5,6 g/l--6,9 g/l |
| Alkohol: | 12,5 % obj. |
| Obsah: | 0,75 l |
| Obec: | Němčičky |
| Trať: | Kolberk |