Tramín červený 2025
| Kategorie: | Polosuchá |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Přivlastek: | výběr z hroznů ,polosuché |
| Zbytkové cukry/kyseliny: | 11,7g/l - 6,2g/l |
| Alkohol: | 12,5 % obj. |
| Obsah: | 0,75 l |
| Obec: | Strachotín |
| Trať: | Šusfeldy |
| Kategorie: | Polosuchá |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Přivlastek: | výběr z hroznů ,polosuché |
| Zbytkové cukry/kyseliny: | 11,7g/l - 6,2g/l |
| Alkohol: | 12,5 % obj. |
| Obsah: | 0,75 l |
| Obec: | Strachotín |
| Trať: | Šusfeldy |