Veritas 2025
| Kategorie: | Suchá |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Přivlastek: | výběr z hroznů , suché |
| Zbytkové cukry/kyseliny: | 4,3 g/l--6,3g/l |
| Alkohol: | 13,0 % obj. |
| Obsah: | 0,75 l |
| Obec: | Hrušovany nad Jevišovkou |
| Trať: | Zámecký kopec |
| Kategorie: | Suchá |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Ročník: | 2025 |
| Přivlastek: | výběr z hroznů , suché |
| Zbytkové cukry/kyseliny: | 4,3 g/l--6,3g/l |
| Alkohol: | 13,0 % obj. |
| Obsah: | 0,75 l |
| Obec: | Hrušovany nad Jevišovkou |
| Trať: | Zámecký kopec |